Aktualności

Jerzy Dudek wspiera innowacyjny polski start-up

„Ktoś więcej niż ambasador”

Legendarny polski bramkarz został partnerem i ambasadorem NRGBOX, pierwszej na świecie przydomowej siłowni klasy premium. Sportowiec pomoże poznańskiemu start-upowi nie tylko wizerunkowo, ale również na płaszczyźnie biznesowej.

Współpraca Jerzego Dudka z twórcami NRGBOX została ogłoszona podczas branżowych targów FIWE Fitness Trade Show w Warszawie. Były bramkarz m.in. Realu Madryt i Liverpool F.C. zaprezentował dziennikarzom możliwości przydomowej siłowni, którą każdy użytkownik może dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.
- NRGBOX to innowacyjna koncepcja, która pozwala na jeszcze bardziej komfortowy i nastawiony na indywidualizację trening. Jako człowiekowi przez całe życie związanemu ze sportem, jest mi szczególnie bliska, ponieważ dzięki niej uprawianie aktywności fizycznej jest jeszcze łatwiejsze. Mocno wierzę w sukces tego przedsięwzięcia i chciałbym być jego ważną częścią – mówi Jerzy Dudek, ambasador i partner biznesowy NRGBOX.

- Jerzy to wielki sportowiec, który pozwoli nam wejść na jeszcze wyższe obroty. Co dla nas szczególnie istotne, NRGBOX zyskuje nie tylko cenionego w Polsce i Europie ambasadora, ale przede wszystkim partnera biznesowego, który uwierzył w nasz produkt i pomoże nam w jego rozwoju – podkreśla Leszek Filipiak, Prezes Zarządu firmy, która wprowadza na rynek NRGBOX.

Koncepcja przydomowej siłowni klasy premium, którą można postawić np. w ogrodzie, przy hotelu czy firmie, została zaprezentowana przez poznański start-up w 2017 roku. Od tego czasu NRGBOX zebrał wiele wyróżnień i nagród, w tym m.in. złoty medal podczas FIT Expo fitness & sport park w Poznaniu, drugie miejsce w konkursie Sport-up na sportowy start-up roku czy Honorowe Wyróżnienie w konkursie StandOUT FIBO 2018, oceniającym jakość stoisk podczas największych targów branży fitness na świecie.

Czytaj także:
Nagrody i wyróżnienia dla NRGBOX
19.10.2018

Nagrody i wyróżnienia dla NRGBOX

Cieszymy się, że praca całego zespołu NRGBOX jest doceniania w kraju i zagranicą, dlatego w tym miejscu chcielibyśmy się podzielić z Wami naszymi nagrodami.

czytaj więcej
Targi FIWE 2018 w Warszawie
02.10.2018

Targi FIWE 2018 w Warszawie

W dniach 21-23 września wzięliśmy udział w targach Fiwe Fitness Trade Show 2018 w Warszawie, gdzie zaprezentowaliśmy nowy model NRGBOX - Arena 2. 

czytaj więcej
Targi FIBO 2018 w Koloni
19.04.2018

Targi FIBO 2018 w Koloni

Cieszymy się, że mogliśmy być jednym z 47 polskich wystawców na największej imprezie targowej branży fitness na świecie. Bardzo nam miło, że nasz innowacyjny produkt wzbudził tyle zainteresowania. Prezentujemy krótki fotoreportaż z naszych targowych poczynań.

czytaj więcej
Backstage Kampanii NRGBOX Listopad 2017
29.11.2017

Backstage Kampanii NRGBOX Listopad 2017

Już niebawem będzie dostępny nowy spot reklamowy NRGBOX®
Podczas nagrywania świetnie się bawiliśmy wraz z aktorami, co będziecie mogli zobaczyć już wkrótce na przenośnikach multimedialnych i na naszym kanale na Youtube :)

czytaj więcej