Aktualności

Nagrody i wyróżnienia dla NRGBOX

Cieszymy się, że praca całego Zespołu NRGBOX jest doceniania w kraju i zagranicą, dlatego w tym miejscu chcielibyśmy się podzielić z Wami naszymi nagrodami.

Pierwsze kroki:

Pierwszy raz zaprezentowaliśmy NRGBOX podczas Targów FIT EXPO w maju 2017 roku w Poznaniu. Jury konkursowe nagrodziło nas Złotym Medalem za innowacyjność oraz jakość. 

W styczniu 2018 roku projekt NRGBOX zajął drugie miejsce w konkursie na najlepszy sportowy start up roku SPORT UP! 2018, łączący sport z biznesem. Organizatorzy mieli na celu wsparcie młodych, innowacyjnych firm oraz pomoc w zaistnieniu na rynku ze swoimi rozwiązaniami.

W kwietniu 2018 roku wzięliśmy udział w Targach StandOUT FIBO w Kolonii, gdzie otrzymaliśmy Honorowe Wyróżnienie. Było to duże przedsięwzięcie logistyczne, ale my lubimy takie wyzwania.

Najnowsze nagrody otrzymaliśmy w konkursie Branża Fitness Awards 2018 podczas Targów Fiwe Fitness Trade Show, które odbyły się we wrześniu 2018 roku w Warszawie. NRGBOX wywalczył tam pierwsze miejsce w dwóch kategoriach INNOWACJA i MARKETING.

Serdecznie dziękujemy :)

Czytaj także:
Targi FIWE 2018 w Warszawie
02.10.2018

Targi FIWE 2018 w Warszawie

W dniach 21-23 września wzięliśmy udział w targach Fiwe Fitness Trade Show 2018 w Warszawie, gdzie zaprezentowaliśmy nowy model NRGBOX - Arena 2. 

czytaj więcej
Jerzy Dudek wspiera innowacyjny polski start-up
28.09.2018

Jerzy Dudek wspiera innowacyjny polski start-up

Legendarny polski bramkarz został partnerem i ambasadorem NRGBOX, pierwszej na świecie przydomowej siłowni klasy premium. Sportowiec pomoże poznańskiemu start-upowi nie tylko wizerunkowo, ale również na płaszczyźnie biznesowej. 

czytaj więcej
Targi FIBO 2018 w Koloni
19.04.2018

Targi FIBO 2018 w Koloni

Cieszymy się, że mogliśmy być jednym z 47 polskich wystawców na największej imprezie targowej branży fitness na świecie. Bardzo nam miło, że nasz innowacyjny produkt wzbudził tyle zainteresowania. Prezentujemy krótki fotoreportaż z naszych targowych poczynań.

czytaj więcej
Backstage Kampanii NRGBOX Listopad 2017
29.11.2017

Backstage Kampanii NRGBOX Listopad 2017

Już niebawem będzie dostępny nowy spot reklamowy NRGBOX®
Podczas nagrywania świetnie się bawiliśmy wraz z aktorami, co będziecie mogli zobaczyć już wkrótce na przenośnikach multimedialnych i na naszym kanale na Youtube :)

czytaj więcej