Aktualności

Jak zaaranżować swoją prywatną przestrzeń do treningu?

Ćwiczyć chce coraz więcej osób, ale coraz mniej ma na to czas. Zabiegani między pracą, a domem i rodziną często odpuszczamy treningi w klubie fitness tłumacząc się innymi, ważniejszymi zajęciami. Zapominamy, że dobra kondycja przekłada się na pracę i życie prywatne. Będąc w dobrej formie fizycznej efektywniej pracujemy i przyjemniej spędzamy czas z najbliższymi. Dlatego warto skorzystać z NRGBOX i ćwiczyć w pobliżu domu!

 

NRGBOX to prywatna, spersonalizowana przydomowa siłownia, z której możesz skorzystać w każdej chwili. Jako producent dopasowujemy ją do Twoich wymagań, tworząc najlepsze warunki do treningu i odpoczynku. Nie musisz przeznaczać specjalnie dostosowanego pomieszczenia w domu, aby ćwiczyć przez cały rok, nie tracąc czasu na wyprawy na siłownię. NRGBOX możesz zainstalować nawet w ogrodzie.

Przydomowa siłownia – jak ją urządzić

Oferujemy trzy rodzaje NRGBOX-ów zapewniające dyskrecje, ale także umożliwiające kontakt z otoczeniem i naturalne światło. Wszystko zależy od tego, w jakich warunkach chcesz ćwiczyć. Przydomowa siłownia może powstać także na podstawie indywidualnego projektu, który będzie zawierał wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby. Przestrzeń NRGBOX możesz zaaranżować na kilka sposobów:

Trening cardio (wydolnościowy):

To forma ćwiczeń mająca poprawić wydolność serca. Pomaga zrzucić zbędne kilogramy, świetnie działa na układ krążenia, dotlenia i pozytywnie wpływa na cały organizm. Do najpopularniejszych treningów cardio należą: bieganie, jazda na rowerze, marsze i marszobiegi. W swojej siłowni możesz, więc zainstalować rower stacjonarny, stepper, orbitrek, bieżnię, albo po prostu poskakać na skakance. 

Trening siłowy:

Przygotuj sobie też miejsce, gdzie będziesz mógł popracować nad siłą i wytrzymałością. Możesz zadbać o budowę swoich mięśni, albo pracować nad utratą zbędnych kilogramów. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich potrzeb. W NRGBOX możesz spokojnie zainstalować sztangi, hantle, ławeczka do wyciskania i innego rodzaju maszyny.

Trening funkcjonalny

To intensywne ćwiczenia, które mają na celu wszechstronne wzmocnienie mięśni bez zbyt dużej rozbudowy masy mięśniowej. Dzięki imitowaniu ruchów, które wykonujesz, na co dzień przy zwykłych czynnościach, jednak z wieloma powtórzeniami i w zwiększonym tempie. Do tego będą Ci potrzebne piłki lekarskie, taśmy TRX, gumy izometryczne, worki bułgarskie, stepy, płotki i drabinki koordynacyjne, a sam NRGBOX zapewni Ci idealną, klimatyzowaną przestrzeń do treningu.

Strefa odpoczynku

To miejsce, w którym będziesz spędzać czas po intensywnych ćwiczeniach. Od Ciebie zależy jak je urządzić, tak żeby było tam jak najprzyjemniej. Możesz ustawić butelki z napojami izotonicznymi, wodą, coś do czytania, radio, telewizor, a nawet mały prysznic. Cokolwiek chcesz! Dobry relaks i regeneracja po treningu pozwoli na szybszy powrót do rzeczywistości i codziennych zajęć.

A wszystko to jest możliwe dzięki temu, że wnętrza NRGBOX zostało zaprojektowane tak, aby realizować plan ćwiczeń w sposób wygodny, w przestrzeni, którą sam zaaranżujesz. Dbałość o szczegóły i nowoczesne rozwiązania architektoniczne pozwalają każdemu poczuć się wyjątkowo. Sportowa podłoga amortyzuje każdy Twój ruch, a efekt prywatnego, eleganckiego wnętrza osiągnięto dzięki wykorzystaniu egzotycznego drewna i skóry.

W takich warunkach aż chce się ćwiczyć!

Czytaj także:
Nagrody i wyróżnienia dla NRGBOX
19.10.2018

Nagrody i wyróżnienia dla NRGBOX

Cieszymy się, że praca całego zespołu NRGBOX jest doceniania w kraju i zagranicą, dlatego w tym miejscu chcielibyśmy się podzielić z Wami naszymi nagrodami.

czytaj więcej
Targi FIWE 2018 w Warszawie
02.10.2018

Targi FIWE 2018 w Warszawie

W dniach 21-23 września wzięliśmy udział w targach Fiwe Fitness Trade Show 2018 w Warszawie, gdzie zaprezentowaliśmy nowy model NRGBOX - Arena 2. 

czytaj więcej
Jerzy Dudek wspiera innowacyjny polski start-up
28.09.2018

Jerzy Dudek wspiera innowacyjny polski start-up

Legendarny polski bramkarz został partnerem i ambasadorem NRGBOX, pierwszej na świecie przydomowej siłowni klasy premium. Sportowiec pomoże poznańskiemu start-upowi nie tylko wizerunkowo, ale również na płaszczyźnie biznesowej. 

czytaj więcej
Targi FIBO 2018 w Koloni
19.04.2018

Targi FIBO 2018 w Koloni

Cieszymy się, że mogliśmy być jednym z 47 polskich wystawców na największej imprezie targowej branży fitness na świecie. Bardzo nam miło, że nasz innowacyjny produkt wzbudził tyle zainteresowania. Prezentujemy krótki fotoreportaż z naszych targowych poczynań.

czytaj więcej