Twój treningowy
świat
Twój treningowy
świat
Twój treningowy
świat
Idea NRGBOX
Idea
NRGBOX

Zachowaj równowagę między pracą a życiem prywatnym, korzystając z NRGBOX. Prywatna, spersonalizowana, przydomowa siłownia dopasuje się do Twoich wymagań tworząc najlepsze warunki do treningu i odpoczynku o krok od domu.

 

Bez kompromisów, bez dodatkowych pomieszczeń, bez zgód budowlanych, stworzysz nową przestrzeń, która pozwoli cieszyć się treningiem przez cały rok, oszczędzając przy tym czas na podróżach do siłowni.

 

Postaw NRGBOX w ogrodzie i realizuj swój plan treningowy niezależnie od warunków pogodowych.

Oferta

NrgboxArena
1
Nrgbox Arena 1
DYSKRECJA

Cenisz sobie prywatność i funkcjonalność wnętrza?

Rata leasingowa od:
1 100 zł*
Cena od:
83 900 zł
* (precyzyjna symulacja miesięcznej raty uzależniona od wkładu własnego i okresu leasingowania)
NrgboxArena
2
Nrgbox Arena 2
PANORAMICZNY WIDOK

Cenisz sobie możliwość kontaktu z otoczeniem i swobodę działań?

Rata leasingowa od:
1 200 zł*
Cena od:
85 500 zł
* (precyzyjna symulacja miesięcznej raty uzależniona od wkładu własnego i okresu leasingowania)
NrgboxArena
3
Nrgbox Arena 3
POCZUCIE PRZESTRZENI

Cenisz sobie otwartość na świat i naturalne światło w przestrzeni treningowej?

Rata leasingowa od:
1 200 zł*
Cena od:
86 500 zł
* (precyzyjna symulacja miesięcznej raty uzależniona od wkładu własnego i okresu leasingowania)
NrgboxArena
P
skonfiguruj swój nrgbox
Projekt indywidualny

Konfiguruj NRGBOX według własnych potrzeb. Pomożemy Tobie w przygotowaniu koncepcji, pozwalającej osiągnąć najlepszy możliwy efekt, niezależnie od tego, czy poszukujesz tradycyjnego czy nowoczesnego rozwiązania. Skontaktuj się z nami, aby stworzyć indywidualny projekt, odpowiadający Twoim wymaganiom, dopasowujący NRGBOX do parametrów Twojej działki.

spersonalizuj produkt

Jaki jest
NrgBox?

Łączymy nowoczesne rozwiązania i trwałe materiały, aby stworzyć wytrzymałą i estetyczną przestrzeń, dedykowaną codziennej aktywności fizycznej. Dbamy, aby nasze rozwiązania odpowiadały na potrzeby osób aktywnych, ceniących niezależność i wygodę, tak jak my.

Szczególnie ważna jest dla nas jakość wykonania, dlatego NRGBOX łączy wytrzymałość i nowoczesne rozwiązania technologiczne, dając szerokie możliwości wykorzystania produktu.

Poznaj nas lepiej
komfort nrgbox

KOMFORT

Jakość wykończenia i trwałość materiałów pozwalają czuć się swobodnie. Wytrzymała konstrukcja, która powstała z 2200 kg wysokiej jakości stali, gwarantuje poczucie bezpieczeństwa podczas aktywności naszej i naszych najbliższych. Każdy NRGBOX powstaje w oparciu o indywidualne potrzeby, dlatego dopasowuje się do Twoich wymagań tworząc idealne warunki do treningu.

design nrgbox

DESIGN

Wnętrze NRGBOX zostało zaprojektowane tak, aby w wygodny sposób realizować plan ćwiczeń, samemu dowolnie aranżując przestrzeń. Dbałość o detale i sprytne rozwiązania architektoniczne pozwalają czuć się wyjątkowo. Sportowa podłoga amortyzuje każdy twój ruch, a efekt prywatnego, eleganckiego wnętrza osiągamy dzięki wykorzystaniu egzotycznego drewna i skóry.

technologia nrgbox

TECHNOLOGIA

Inteligentne rozwiązania wprowadzają domową siłownię na wyższy poziom. Dzięki urządzeniu typu split, które chłodzi latem i grzeje zimą, możesz cieszyć się z treningów przez cały rok. Wykorzystanie głośników BOSE tworzy wyjątkowy klimat w czasie treningów, a kamera pozwala zarówno śledzić, co się dzieje we wnątrz oraz otwiera możliwość wspólnych ćwiczeń. Natomiast numeryczna klawiatura umożliwia łatwy i bezpieczny dostęp do NRGBOX.

W hotelu Pozwól swoim gościom na trening w komfortowych warunkach. Teraz nie potrzebujesz dodatkowej powierzchni, po prostu wykorzystaj przestrzeń wokół Twojego hotelu i zyskaj dodatkową atrakcje dla gości. W firmie Stwórz przestrzeń do ćwiczeń i integracji zespołu o od Twojej firmy. Zadbaj o formęswoich pracowników umożliwiając im trening lub relaks wtedy, gdy mają na to ochotę. dla trenerów Korzystaj z prywatnej, komfortowej przestrzeni do treningów zawsze, gdy tego potrzebujesz. Trenuj razem ze swoim gościem w wygodnych warunkach i sam ustalaj zasady w swojej siłowni.
Aktualności
Nagrody i wyróżnienia dla NRGBOX
19.10.2018

Nagrody i wyróżnienia dla NRGBOX

Cieszymy się, że praca całego zespołu NRGBOX jest doceniania w kraju i zagranicą, dlatego w tym miejscu chcielibyśmy się podzielić z Wami naszymi nagrodami.

czytaj więcej
Targi FIWE 2018 w Warszawie
02.10.2018

Targi FIWE 2018 w Warszawie

W dniach 21-23 września wzięliśmy udział w targach Fiwe Fitness Trade Show 2018 w Warszawie, gdzie zaprezentowaliśmy nowy model NRGBOX - Arena 2. 

czytaj więcej
Jerzy Dudek wspiera innowacyjny polski start-up
28.09.2018

Jerzy Dudek wspiera innowacyjny polski start-up

Legendarny polski bramkarz został partnerem i ambasadorem NRGBOX, pierwszej na świecie przydomowej siłowni klasy premium. Sportowiec pomoże poznańskiemu start-upowi nie tylko wizerunkowo, ale również na płaszczyźnie biznesowej. 

czytaj więcej
Targi FIBO 2018 w Koloni
19.04.2018

Targi FIBO 2018 w Koloni

Cieszymy się, że mogliśmy być jednym z 47 polskich wystawców na największej imprezie targowej branży fitness na świecie. Bardzo nam miło, że nasz innowacyjny produkt wzbudził tyle zainteresowania. Prezentujemy krótki fotoreportaż z naszych targowych poczynań.

czytaj więcej
Kontakt
Kontakt

Leszek Filipiak CEO
+48 605 470 543
leszek.filipiak@nrgbox.pl
Siedziba

NRGBOX ul. Batorowska 30
62-070 Dąbrowa k. Poznania
tel: +48 605 470 543
office@nrgbox.pl
www.nrgbox.pl
zobacz mapę dojazdu


Partnerzy: logo technogym logo extreme hobby logo arskom logo salesmaker
wybierz
Tak Nie
Wyślij