Aktualności

Hotel Investment Trends 2019: siłownie NRGBOX szansą dla branży hotelarskiej?

Czy już wkrótce siłownie NRGBOX zrewolucjonizują rynek hotelarski? To całkiem możliwe, bo coraz więcej hoteli chce mieć ekskluzywne miejsce do ćwiczeń czy regeneracji, a nie wszystkie mogą sobie pozwolić, z różnych powodów, na ich stworzenie w głównym budynku. Mają za to miejsce wokół hotelu. Jak skorzystać z tej okazji wyjaśniali na 3. forum Hotel Investment Trends 2019 przedstawiciele producenta przydomowych siłowni.

 HIT to prestiżowa impreza tej branży w Europie Środkowo – Wschodniej. Nic więc dziwnego, że wiele firm chce brać w niej udział i forum cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem. W tym roku brało w niej udział ponad 350 uczestników z Polski i za granicy. Z okazji zaprezentowania swojej ekskluzywnej oferty skorzystał też producent NRGBOX.

HIT 2019 – dobre miejsce na ćwiczenia

Siłownia przyjechała do Warszawy specjalną ciężarówką. Za pomocą dźwigu ustawiono ją na terenie forum zorganizowanym w Renaissance Warsaw Airport Hotel. Miała 20 metrów kwadratowych powierzchni,  ważyła 2200 kilogramów i była wykonana z wysokiej jakości stali.  Robiła naprawdę imponujące wrażenie. Nowoczesny design zarówno w środku i na zewnątrz chwalili zarówno uczestnicy imprezy jak i goście. Wiele osób przyszło, aby osobiście sprawdzić sprzęt do ćwiczeń. - Nikogo nie zaskakiwał widok ludzi w garniturach pedałujących na naszych rowerach – opowiada CEO NRGBOX Leszek Filipiak. Pomysłodawca i producent przydomowych siłowni cieszy się z zainteresowania uczestników forum. – Jest szansa, że nasze produkty wzbogacą ofertę branży hotelarskiej – dodaje. – Chociaż nie wszyscy oczywiście są przekonani, że to dla nich dobra oferta. Tych jednak na pewno przekonamy – uśmiecha się Leszek Filipiak.

Budownictwo modułowe – przyszłość inwestycji hotelarskich?

Przedstawiciele NRGBOX byli aktywnym uczestnikiem dyskusji na temat najnowszych technologii, które wkraczają do branży hotelarskiej. Może jeszcze nie w Polsce, bo w naszym kraju udział budownictwa modułowego w tej branży nie przekracza jednego procenta, ale w Chinach, USA czy Wielkiej Brytanii jest to już niemal 10 procent. Co daje budownictwo modułowe? Na pewno skrócenie czasu inwestycji i gwarancje jakości. Przy rosnących kosztach tradycyjnego budownictwa, to modułowe staje się więc coraz bardziej atrakcyjne. – Ponieważ ta forma budownictwa może być uwzględniana już w niedalekiej przyszłości w planach inwestycyjnych branży hotelarskiej, chcemy by nasze siłownie były w nich przynajmniej rozważane – mówi CEO NRGBOX Leszek Filipiak. Pomysłodawca przydomowych siłowni wyjaśnia, że ich postawienie nie wymaga pozwolenia budowlanego, więc jest także atrakcyjne dla obiektów, które już działają i chcą podnieść swój standard. Coraz więcej gości, bowiem przy wyborze hotelu kieruje się nie tylko komfortem pokoi, ale także możliwością poćwiczenia czy regeneracji. I rezygnują, kiedy obiekt takiego miejsca nie ma.

Czym się wyróżnia NRGBOX?

Wnętrza siłowni zaprojektowano tak, aby w wygodny sposób zrealizować plan ćwiczeń, a co ważne jego wnętrze planuje sam użytkownik wybierając na przykład sprzęt, którego chce używać. Inaczej, więc może ona wyglądać w przydomowym ogrodzie, a inaczej przy hotelu. Bez problemu, w komfortowych warunkach, mogą z niej korzystać jednocześnie trzy osoby. Dbałość o detale i rozwiązania architektoniczne pozwolą się im poczuć wyjątkowo. Sportowa podłoga amortyzuje każdy ruch ćwiczącego, a efekt eleganckiego wnętrza osiągnięto dzięki wykorzystaniu egzotycznego drewna i skóry. Dzięki urządzeniu split, które chłodzi latem i grzeje zimą można z niej korzystać przez cały rok. Siłownia oczywiście prezentuje się też bardzo atrakcyjnie na zewnątrz. Nowoczesna bryła i kolorystyka, którą można dopasować na przykład do otoczenia hotelu czy domu to duża zaleta, którą podkreślali uczestnicy konferencji HIT 2019.

Kolejne forum Hotel Investment Trends już za rok. NRGBOX na pewno będą na nim obecne!

Czytaj także:
Pięć powodów, dlaczego ludzie rezygnują z chodzenia na siłownie...
06.08.2019

Pięć powodów, dlaczego ludzie rezygnują z chodzenia na siłownie...

Mimo, że kluby fitness wyrastają w całej Polsce jak grzyby na deszczu, to coraz więcej osób rezygnuje z ćwiczeń w takich miejscach. Postanowiliśmy sprawdzić, dlaczego tak właśnie się dzieje?

czytaj więcej
Jak zaaranżować swoją prywatną przestrzeń do treningu?
25.06.2019

Jak zaaranżować swoją prywatną przestrzeń do treningu?

Nie musisz przeznaczać specjalnie dostosowanego pomieszczenia w domu, aby ćwiczyć przez cały rok, nie tracąc czasu na wyprawy na siłownię. NRGBOX możesz zainstalować nawet w ogrodzie.

czytaj więcej
Nagrody i wyróżnienia dla NRGBOX
19.10.2018

Nagrody i wyróżnienia dla NRGBOX

Cieszymy się, że praca całego zespołu NRGBOX jest doceniania w kraju i zagranicą, dlatego w tym miejscu chcielibyśmy się podzielić z Wami naszymi nagrodami.

czytaj więcej
Targi FIWE 2018 w Warszawie
02.10.2018

Targi FIWE 2018 w Warszawie

W dniach 21-23 września wzięliśmy udział w targach Fiwe Fitness Trade Show 2018 w Warszawie, gdzie zaprezentowaliśmy nowy model NRGBOX - Arena 2. 

czytaj więcej